Špedícia

Ako doplnok našich služieb pri zabezpečovaní medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy naša firma ponúka aj špedičné služby. Tieto špedičné služby ponúkame v tuzemsku aj v zahraničí.  Zabezpečujeme vyťažovanie vozidiel zmluvných partnerov. Tiež sa snažíme zabezpečiť všetku prepravu podľa priania a požiadaviek každého zákazníka. Snažíme sa vždy každému vyjsť maximálne v ústrety.

Štefančík, s.r.o. - preprava sypkých materiálov - Služby

Hlavnou činnosťou spoločnosti je nákladná doprava a špedičná činnosť po štátoch strednej Európy. Štáty, ktoré tvoria prevažné ciele našich ciest sú predovšetkým Nemecko, Rakúsko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko a samozrejme Slovenská republika. Svojim zákazníkom sa snažíme ponuknúť logistické služby v zodpovedajúcej kvalite a cene.

Naša firma teda poskytuje cestnú medzinárodnú prepravu a tiež vnútroštátnu prepravu sypkých meteriálu a agrokomodít. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v doprave máme skvelú orientáciu po celej strednej Európe. Pri vnútroštátnej doprave zabezpečujeme pre našich zákazníkov hlavne rozvozy komodít v rámci Slovenská republiky, prípadne do prepravy zahrnieme aj oblasť Moravy a Rakúska. Ponúkame rýchlu a spolahlivú prepravu tovaru za výhodne ceny, pre ktorú disponujeme dostatočne kvalitným vozovým parkom splňujúcim aj normy EURO6.

Zemné práce

Ponúkame širokú škálu služieb v oblastnej zemných prác: rekultivácia, demolácie, výkopové práce, úprava zeminy - terénne úpravy. Ďalej ponúkame odvoz/dovoz stavebnej sute, stavebného materiálu ...

Preprava sypkých materiálov

Preravujeme následujúce komodity: obilie, pšenica, ovos, jačmeň, repka, slnečnica, štiepka, piesky, kamenivo, hnojivá, posypové soli, keramické materiály, uhlie, koks, krmiva, šroty, dolomit, vápenec, štrky, bentonit, sádrovec, sutina, zemina, stavebný odpad . . .

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Preravujeme následujúce komodity: obilie, pšenica, ovos, jačmeň, repka, slnečnica, štiepka, piesky, kamenivo, hnojivá, posypové soli, keramické materiály, uhlie, koks, krmiva, šroty, dolomit, vápenec, štrky, bentonit, sádrovec, sutina, zemina, stavebný odpad . . .

  Čítaj ďalej ...
 • Ako doplnok našich služieb pri zabezpečovaní medzinárodnej a vnútroštátnej dopravy naša firma ponúka aj špedičné služby. Tieto špedičné služby ponúkame v tuzemsku aj v zahraničí.  Zabezpečujeme vyťažovanie vozidiel zmluvných partnerov. Tiež sa snažíme zabezpečiť všetku prepravu podľa priania a požiadaviek každého zákazníka. Snažíme sa vždy každému vyjsť maximálne v ústrety.

  Čítaj ďalej ...
 • Ponúkame širokú škálu služieb v oblastnej zemných prác: rekultivácia, demolácie, výkopové práce, úprava zeminy - terénne úpravy. Ďalej ponúkame odvoz/dovoz stavebnej sute, stavebného materiálu ...

  Čítaj ďalej ...